Misja

Misją naszego przedszkola jest placówka otwarta na potrzeby dzieci i rodziców, promująca zdrowie i aktywny styl życia; zapewnianie dzieciom pełnej opieki i stwarzanie warunków do wszechstronnego rozwoju psychomotorycznego. Wysoko wykwalifikowana kadra gwarantuje podmiotowe i indywidualne podejście do każdego dziecka. Dążymy do tego, aby dziecko w przedszkolu czuło się bezpieczne i kochane. Stwarzamy dzieciom warunki do osiągania sukcesów na miarę ich możliwości. Absolwenci naszego przedszkola są doskonale przygotowani do podjęcia nauki w szkole. Potrafią dobrze funkcjonować w swoim środowisku, promując zdrowy styl życia.

Edukacja

Proponujemy bogatą ofertę edukacyjną: wysoki poziom pracy w grupach wiekowych, zastosowanie nowatorskich metod pracy, różnorodność zajęć dodatkowych jak:
  • język angielski;
  • rytmika;
  • zabawy ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej;
  • religia;
W przedszkolu realizujemy programy zatwierdzone przez MEN i wpisane do Przedszkolnego Zestawu Programów.
Z dziećmi najmłodszymi realizujemy program adaptacyjny.

Oferta kulturalna

W przedszkolu organizujemy:
  • uroczystości i spotkania rodzinne;
  • spotkania z ciekawymi ludźmi i przedstawicielami różnych zawodów;
  • uczestnictwo w spektaklach, przedstawieniach teatralnych i koncertach - dwa razy w miesiącu;
  • wycieczki w celach poznawczo – edukacyjnych, turystyczno – krajoznawczych do innych miejscowości;
  • udział w konkursach recytatorskich, plastycznych;

Atuty

Nasze przedszkole to:
  • własna kuchnia;
  • bezpieczna lokalizacja;
  • dobry dojazd;
  • przestronne sale;
  • plac zabaw;

Profilaktyka

Prowadzimy działalność profilaktyczną zapobiegającą występowaniu objawów patologii zdrowotnej i społecznej. Oferujemy opiekę:
  • logopedyczną
  • psychologiczną.

Na życzenie rodziców - dodatkowo płatne: